Pravá láska - 9. kapitola 2/2

9. května 2014 v 23:17 | erevin |  Pravá láska


Došli jsem na malé místo, kde pro změnu nebyly stromy. Byl tam první ohnivý kruh a v něm nějaká žena. Usoudila jsem, že je to vlkodlak. Pak tam byl ještě druhý a v něm byla Katherine.
"Stoupni si tam," řekl mi Klaus a ukázal na místo pár metrů od Katherine.
Poslušně jsem tam došla a okolo mě se utvořil také ohnivý kruh. Viděla jsem, jak Klaus něco říká Caroline a pak jde k tomu čaroději a Rebece, kteří stáli naproti mně. Rebekah se pak přemístila ke Caroline.
Ten čaroděj pak vzal měsíční kámen, o kterém jsem nevěděla, kde ho vzal, ale asi ho zabavil Katherine a pak se pustil do kouzla.
Pohled Caroline:
Měla jsem o Elenu hrozný strach, tak jsem chtěla jít za ní, ale Nik nebo Klaus mě zastavil a řekl mi ať tu zůstanu. Nevím proč, ale věřila jsem mu. Bylo na něm cosi zvláštního a mě to přitahovalo.
Po chvilce se ke mně přemístila blondýna a představila se mi: "Ahoj. Ty jsi Caroline, že? Já jsem Rebekah, Nikova sestra."
"Ty jsi taky Původní?" zeptala jsem se jí.
"Ano."
To mě překvapilo, protože se mi zdála celkem sympatická, ale dál už jsem to neřešila a sledovala, co se děje přede mnou.
Čaroděj zrovna pronášel nějaké mně neznámé kouzlo a kruh, který byl kolem neznámé ženy zmizel a Nik jí vytrhl srdce z těla. Potom zmizel kruh i kolem Katherine, kterou Nik zabil stejným způsobem. Pak už zbývala jen Elena.
Když zmizel kruh i kolem ní, tak poslušně došla k Nikovi, otočila se k němu zády a já si ještě stihla všimnout, jak se na mě usmála, než se jí Nik zakousl do hrdla. Pak už se její tělo zhroutilo na zem. Nik se pak začal měnit na vlkodlaka a Rebekah se přemístila k Eleně, vzala jí do náruče, pak zpět ke mně a řekla mi: "Pojď a rychle."
Poslechla jsem jí a běželi jsme společně. Bylo mi jasné, že neběží naplno, ale tak abych jí stačila. Za chvilku jsme byli před velkým domem.
Rebekah vešla dovnitř a já jí následovala. Položila Elenu na pohovku a posadila se do křesla. Já jsem si sedla naproti ní, když jsem si něco uvědomila: "Co Stefan a Damon?"
"Co je s nimi?" zeptala se Rebekah.
"Nik jim zlomil vaz a oni jsou teď v lese s vlkodlakem," začala jsem propadat panice.
"To je v pořádku," řekla mi Rebekah, "Nik je pak uzdraví. No snad."
"Cože?" nechápala jsem.
"Nikova krev je lék na vlkodlačí kousnutí," vysvětlila mi.

Po chvíli jsem začala být nervózní. Nevím, jak dlouho jsme takhle seděli, když se vedle mě ozvalo ostré nadechnutí. Elena se vzbudila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je lepší?

Elijah
Klaus

Komentáře

1 Katarína Katarína | Web | 10. května 2014 v 23:03 | Reagovat

Konečně je po rituálu! Začíná se nám to krásně rozvíjet, třeba bude i Klaroline :-D Upřímně spíše doufám v pár Elijah a Elena

2 erevin erevin | E-mail | Web | 11. května 2014 v 0:21 | Reagovat

[1]: K tomu rozvíjení, no nevím, jestli se ti bude líbit i příští kapitola.

3 Susi Susi | 19. května 2014 v 20:03 | Reagovat

Úžasný :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama