Pravá láska - Epilog

11. května 2014 v 20:24 | erevin |  Pravá láska


Milý deníčku,
neuvěřil bys, co všechno se mi v blízké době stalo. Nejdřív mě unese tajemný Původní, který si zázračně získá mé srdce a pak je zabit svým bratrem. Pak jsem se seznámila ještě se dvěma dalšími Původními, Nikem a Rebekou. Poté jsem zemřela jako oběť pro kletbu a po pár hodinách jsem se probudila jako upír.
Ze začátku to bylo strašné, ale Rebekah a Nik mě naučili, jak si to užívat. S Nikem jsme se docela spřátelili i přesto, že zabil Elijaha. Dokonce se mi omluvil a řekl mi, že jednou pochopím, proč to udělal. Caroline a Nik se dokonce dali dohromady. Moc jim to spolu sluší.
Po přeměně jsem musela Stefanovi a Damonovi vysvětlovat, že nemůžu být ani s jedním z nich, protože jsem se nevzpamatovala ze smrti Elijaha. Kupodivu všichni kromě Damona vzali dobře, že jsem se zamilovala do Původního. Damon z Mystic Falls nakonec odešel.
Stefan dokonce začal chodit s Rebekou a Bonnie s Jeremym. Moc jsem jim to všem přála, ale Elijah mi stále moc chybí. Přála bych si ho alespoň naposledy vidět. Jen jednou, abych mu mohla říct, co k němu cítím, ale to se už nikdy nestane. Když Caroline zjistila, že Nik zabil několik vlastních sourozenců, tak se s ním na několik týdnů rozešla, ale dokázala jsem jí přesvědčit, ať se k němu vrátí, za což mi byl Nik moc vděčný.
Abych nepsala jen o Elijahovi, tak Tyler Lockwood je hybrid. Nik ho na jeho vlastní žádost proměnil. Mimochodem Caroline si vzala Nika do parády. Zakazuje mu zabíjet a učí ho, jak nebýt tak impulzivní.
Carolinina a Tylerova máma a teta Jenna se dozvěděli o všech upírech a vlkodlacích, teda spíš hybridech v Mystic Falls, ale ustáli to. Jenna to vzala hůř než ostatní, ale nakonec se smířila i s tím, že jsem upír i já. Později jsme o tom, že jsem se stala upírem, řekli i strejdu Johnovi. Ten hrozně zuřil a nazval mě monstrem, ale nakonec se omluvil, ale řekl mi, ať o tom už nikdy nemluvím. Caroline to měla o něco lepší, protože naopak začala se svou mámou víc mluvit.
Takže se vše změnilo k lepšímu, alespoň pro ostatní. Ale já jsem šťastná, že alespoň oni mají důvod se smát.
S Caroline, Bonnie, Stefanem, Mattem a Tylerem, vlastně i s Rebekou, která začne chodit k nám na střední, se připravujeme na náš poslední ročník. Všichni se strašně těšíme. Rebeku jsme přijali do naší holčičí party, takže už jsme čtyři. Nik mi při jedné oslavě v Grillu řekl, že nikdy neviděl Rebeku šťastnější, i když mně se někdy zdálo, že jí něco chybí, ale nikdy jsem se jí na to nezeptala.
Dneska jsem měla oslavu narozenin. Je mi 18 let. Rebekah i Caroline mi udělali ohromnou oslavu, i když jsem jim řekla, že žádnou nechci. Všichni mi dali nějaký dárek, povětšinou oblečení. Dostala jsem dárek i od Nika, což mě překvapilo. Sice se na ke mně choval teď hezky, ale to nikdy nevynahradí to, že mi vzal Elijaha.
V každém případě teď máme jiný problém. Řádí tu nějaký neznámý upír, kterého Nik ani Rebekah nedokážou najít. Kvůli tomu se ale zakladatelská rada Mystic Falls pustila do hledání upírů, takže všem nadpřirozeným bytostem v Mystic Falls hrozí nebezpečí, teda snad kromě Nika a Rebeky. Doufám, že to všichni přežijeme v pořádku.
ElenaDoufám, že se bude líbit a pište, jestli chcete druhou sérii. Už i vím na co bych ji mohla napsat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kdo je lepší?

Elijah
Klaus

Komentáře

1 Katarína Katarína | Web | 11. května 2014 v 22:09 | Reagovat

Nádherný epilog, ale...KOUKEJ NAPSAT I DRUHOU SÉRII!! Tuhle povídku žeru a upřímně doufám že druhá série bude!
PS: Omlouvám se za to velké písmo, ale druhá série by bodla!

2 misa misa | 12. května 2014 v 21:05 | Reagovat

opravdu skvélá povídka, která by opravdu měla mít minimálně druhou řadu,

3 Destiny Destiny | 16. května 2014 v 19:05 | Reagovat

Prosim napiš DRUHOU SÉRII. :-D  :-D  :-D

4 Susi Susi | 19. května 2014 v 20:21 | Reagovat

Nádhera, vlastně, jak to jen říci... Nebo napsat,..., CELÁ 1. ŘADA BYLA HROZNĚ NÁDHERNÁ, A TAKHLE EPILOGOVÁ POVÍDKA HODNOCENÍ ROZHODNĚ NEZHORŠILA!!!! Omlouvám se za to velké písmo, ale prostě musím souhlasit s Katarínou (Katarína) protože tuhle povídku miluju a chci další řadu! Minimálně 3. řady! PROSÍM VYDRŽ TO KVŮLI MĚ! :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama